Adressenlijst & Links


SKO
stichting katholiek onderwijs Flevoland - Veluwe
bezoekadres:
Meentweg 14
8224 BP Lelystad
0320-225040
postadres:
Postbus 608
8200 AP Lelystad
info@skofv.nl
't OB
't Onderwijsbureau Meppel
Postbus 91
7940 AB Meppel
Tel.: 0522-252299
Fax: 0522-262465
info@onderwijsbureau-meppel.nl

NJPV
Nederlandse Jenaplan  Vereniging
Postbus 4089
7200 BB Zutphen
0575-571868
fax: 0575-528039
info@jenaplan.nl
www.jenaplan.nl
JAS
Jenaplan Advies en Scholing
Griene Daam 41
9084 DG Goutum
info@jenaplan.nu
www.jenaplan.nu

KPZ
Katholieke Pabo Zwolle
Ten Oeverstraat 68
8012 EW Zwolle
Tel : 038-4217425
Fax: 038-4210914
info@kpz.nl
www.kpz.nl
Pabo Almere
Pabo Almere
Landdroststraat 2
1315 RG Almere
telefoon 036 548 83 55
e-mail
info@pabo-almere.nl

parochie 
Pax Christi Parochie
Botter 39-05
8243 KB Lelystad
Tel. 0320-250010 secretariaat.paxchristi@parochienorbertus.nl
Het secretariaat en de dagkapel zijn geopend van
ma tm vr van 9.00 tot 12.00 uur.
  De website van Pax Christi is een onderdeel
van de website van de parochie H. Norbertus.
Slim-personeelsdiensten Slim-online
Bezoekadres: Zuiderkuipen 8
9711 HR Groningen
050 - 210 35 36
info@slim-online.nl 
www.slim-online.nl
IJsselgroep
IJsselgroep
Meentweg 14
Postbus 617
8200 AP Lelystad
0320-225060
fax: 0320-225059
info.lelystad@ijsselgroep.nl
www.ijsselgroep.nl
De Kubus
De Kubus, Centrum voor Kunst en Cultuur
Agorabaan 3
8224 JS Lelystad
Telefoon 0320 221524
Telefax 0320 232462
info@dekubuslelystad.nl
GGD

Gemeenschappelijke Gezondheidsdienst
Noorderwagenstraat 2
8223 AM Lelystad
tel: 0320-231111
 
Marian Vissers
secretariële ondersteuning MT JGZ G/G/D Flevoland, postbus 1120, 8200 BC Lelystad
Tel: wo-mi/do 0320-285714 /vr 036-5357304
e-mail: m.vissers@ggdflevoland.nl
http://www.ggdflevoland.nl
http://stichtingopvoeden.nl/
Inspectie voor het b.o.
Rijksinspectie Zwolle
Postbus 10048, 8000 GA Zwolle
tel: 088-6696060

 

gebruikers De Borg

 

PCBS 3Sprong
Pauwenburg 2
8226 TA Lelystad
0320-258025
school@3sprong.net
www.3sprong.net
OBS De Meander
Pauwenburg 4
8226 TA Lelystad
0320-240521
meander3@hotmail.com
www.demeander.eu
Stichting Kinderdagopvang Lelystad
Bezoekadres Maerlant 16A-4
Postbus 2052
8203 AB Lelystad
Telefoon 0320 - 294900
Fax 0320 - 25742
centraalbureau@skl-kinderopvang.nl

Stichting De Tussentijd
mevrouw Sophie Roijackers
(te bereiken op ma, di, do en vr 9.00 - 9.30 uur)
tel: 06-34408254
tso.lispeltuut@gmail.com
www.stichtingdetussentijd.nl
De Tussentijd
Gemeente Lelystad
Stadhuisplein 2
8232 ZX Lelystad
Postbus 91
8200 AB Lelystad
Telnr. (0320) 278911
Faxnr. (0320) 278245
gemeente@lelystad.nl
www.lelystad.nl

SKO-scholen

te 

Lelystad

kjbs Laetare
Leekerhoek 16
8223 ZR Lelystad
0320-221283
info@laetare.nl
www.laetare.nl
  
kbs De Kring
Schouw 12-03
8232 ZA Lelystad
0320-228060
kring@skofv.nl
www.dekring.net
peuterspeelzaal De Kring:
Vlinderbos 
kjbs De Toermalijn
Galjoen 24-24
8243 LR Lelystad
0320-246367
toermalijn@skofv.nl
www.kbsdetoermalijn.nl
peuterspeelzaal Toermalijn:
kjbs 't Schrijverke
Wold  22-15
8225 AZ Lelystad
0320-230044
schrijverke@skofv.nl
www.schrijverke-lelystad.nl

SKO-scholen Almere

kbs De Delta
 Hoornstraat 1
 1324 SH Almere
 036 - 5330237
 
delta@skofv.nl
www.rkbsdedelta.nl
kbs Crescendo
Luitstraat 9
1312 LH Almere
036 - 5360982
crescendo@skofv.nl
www.kbscrescendo.nl
kbs De Droomspiegel
Marco Poloroute 60
1363 LA Almere Poort
036 - 5406060
directie@droomspiegel.nl
www.droomspiegel.nl
kbs De Goede Herder
Binnenkruierstraat 9
1333 EC Almere Buiten
036 - 5320335
goedeherder@skofv.nl
www.kbsdegoedeherder.nl
kbs Het Kristal
Makassarweg 68
1335 HZ Almere
036 - 5312913
kristal@skofv.nl
www.het-kristal.nl
kbs De Lettertuin
Zonnebloemweg 68
1338 TV Almere
036 - 5370738
lettertuin@skofv.nl
www.kbslettertuin.nl
kjbs De Loofhut
Vrijmark 114
1355 GK Almere
Postadres  (géén brievenbus op school)
Postbus 50114
1305 AC  Almere
036 - 5310112
dir.loofhut@skofv.nl
www.deloofhut.nl
KBS De Panta Rhei
Slufterplantsoen 2
1316 KX Almere
036 - 5335349
pantarhei@skofv.nl
www.bspantarhei.nl
kbs De Pirouette
Perzikstraat 22
1326 HN Almere
036 - 5450425
info@kbspirouette.nl
www.kbspirouette.nl
kbs 't Zonnewiel
Bongerdstraat 4
1326 AB Almere
036 - 5376558
zonnewiel@skofv.nl
www.zonnewiel.nl

SKO-school Apeldoorn
kjbs De Korf
Postmeestersdreef 2
7328 KM  Apeldoorn
055 - 5336094
korf@skofv.nl
website de Korf

SKO-school Biddinghuizen
kbs De Wingerd
Kopakker 30
8256 BS Biddinghuizen
0321 - 331329
wingerd@skofv.nl
www.kbswingerd.nl

SKO-scholen Dronten

kbs De Toekomst (voorheen Gregorius)
Werfstraat 12
8251 GP Dronten
0321 - 312483
i.heijnen@kbsdetoekomst.nl
www.kbsdetoekomst.nl/
kjbs De Klimboom
Beursplein 1
8253 EA Dronten
0321 - 382337
klimboom@skofv.nl
www.kbsklimboom.nl

De Zonnewijzer
De Barrage 14
8252 GW Dronten
0321 - 337032
zonnewijzer@skofv.nl
www.kbszonnewijzer.nl

SKO-school Elburg
kjbs Agnietenschool
Hoekwant 45
8081 NA Elburg
0525-684400
agnietenschool@skofv.nl

SKO-school 't Harde
kdbs St. Jeanne d Arc
Hertog Willemweg 5
8084 VP t Harde
0525-651557
jeannedarc@skofv.nl
www.kbsjeannedarc.nl

SKO-scholen Harderwijk

kbs Alfons Ariëns
IJsselmeerpad 6
3844 HT Harderwijk
0341 - 416758
alfonsariens@skofv.nl
www.alfonsariens.nl
kbs Dominicus Savio
Vondellaan 28
3842 EH  Harderwijk
0341 - 412603
dominicussavio@skofv.nl
www.dominicus-savio.nl

SKO-school Nunspeet kjbs St. Fransiscus
Berenbosweg 25
8071 DX Nunspeet
0341 - 252261
franciscus@skofv.nl
www.fransiscus-nunspeet.nl

SKO-school Putten kjbs Gabriëlschool
Kelnarijstraat 40
3881 CC Putten
0341 - 351959
gabrielschool@skofv.nl
www.gabriel-school.nl

SKO-school Swifterbant kbs De Golfslag
Narcisstraat 1
8255 BS Swifterbant
0321 - 321355
golfslag@skofv.nl
www.kbsgolfslag.nl